Стан 59м2

41,000.00 €
комплет

 • Property ID: 928
 • Шифра: Ц-003
 • Вид: Стан
 • Локација / Адреса: Ваљевска 2/2/12 Прилеп
 • Број на соби: 2
 • Површина m²: 59
 • Кат: 1
 • Спратност: 4
 • Ориентација: Северо-Исток
 • Тераси: 1
 • Подрум: Да
 • Гаража: Да
 • Паркинг: Да
 • Греење: клима
 • Состојба: Наместено

Опис

Се продава стан во близина на болницата , станот е комплетно реновиран во 2014 . инсталација струја,вода ,купатило се е ново. има соларно ,ПВЦпрозори, греење со клима , станот е како нов. станот е на прв кат има две визби, се продава комплетно наместен, може веднаш да се всели. Можи и без ствари за цената ќе се договориме