Дуќан 45 м2 кај Шаторо

 • Property ID: 941
 • Шифра: Д-006
 • Вид: Дуќан
 • Локација / Адреса: Битолска кај Шаторо
 • Број на соби: 1
 • Површина m²: 45
 • Спратност: 1
 • Ориентација: Југо-Запад
 • Подрум: Не
 • Гаража: Не
 • Паркинг: Да
 • Греење: струја

Опис

Се издава дуќан 45 м2 кај Шаторо на улица Битолска во близина на театарот Војдан Чернодрински, погоден за разни дејности